Týmová karta

Jedná se o kartu, kterou může využívat více zaměstnanců, tím že si ji mezi sebou předávají. Může ji používat například jeden tým, nebo může být vázána na jednotku, např. vozidlo. V takovém případě si ji řidiči mohou předávat stejně jako ostatní doklady k vozidlu. Kartu si můžete pojmenovat dle vlastního uvážení tak, aby zohledňovala účel používání, např. Tým marketing nebo podle SPZ vozidla (týmová karta se nesmí jmenovat jako uživatel aplikace, aby nedošlo k záměně za kartu osobní).

Týmová karta je v podstatě běžná osobní platební karty Mastercard – má svůj PIN, držitele karty, můžete s ní nakupovat na internetu, platit bezkontaktně. Ale navíc se můžete rozhodnout ji někomu předat. V případě za platby na internetu dostane potvrzovací kód v SMS vždy jen aktuální držitel karty.

Každý držitel Fidoo osobní karty musí být ověřený AML zmocněncem. Stejně tak tomu je i u držitelů karet týmových. Za operace s kartou vždy zodpovídá pouze a jedině aktuální držitel. Pokud udělá transakci a pak kartu předá na kolegu, odpovědnost za transakci nese stále on. Stejně tak výběry z bankomatu atd.

Jak vyrobit kartu – i týmovou – se dozvíte v návodu ZDE.

Nastavení karet se zase věnuje návod ZDE.

Pokud chcete pro danou kartu nastavit speciální systém schvalování, mrkněte do sekce Nastavení → Karty. Pokud vyberete nějakou kartu – v tomto případě týmovou, zobrazí se vám její detail:

Nyní vidíte to nejdůležitější o této kartě a pokud chcete, můžete v záložce Schvalování nastavit unikátní systém, kterým se bude agenda okolo této karty řešit. Ta bude nastavena jen a pouze pro tuto konkrétní kartu. Pokud necháte záložku Schvalování tak, jak je, bude se i tato karta řídit pravidly schvalování, které máte nastaveny na celou firmu.

Jak se karta předává od jednoho kolegy na druhého? I pro to máme speciální návod ZDE.

0
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Podobné návody