Týmová karta

Tohle jinde nezažijete – vymysleli jsme plnohodnotnou kartu, kterou si můžete bez obav půjčovat v týmu.

Známe to také – občas prostě potřebujete něco zaplatit kartou, ale zase ne tak často, abyste museli mít svou vlastní osobní kartu. Musíte pak prosit kolegu, který takovou kartu má, aby vám platbu realizoval, nebo ještě hůř – aby vám kartu i s PINem půjčil.

Tohle je s Fidoo minulost – rozhodli jsme se to udělat správně. Proto jsme vymysleli týmovou kartu – unikát, který nikdo jiný (ani banky) nenabízí.

Je to karta, kterou může využívat více zaměstnanců, tím že si ji mezi sebou předávají. Může ji používat například jeden tým, nebo může být vázána na jednotku, např. vozidlo. V takovém případě si ji řidiči mohou předávat stejně jako ostatní doklady k vozidlu. Kartu je možné pojmenovat dle vlastního uvážení, např. Tým marketing nebo podle SPZ vozidla (týmová karta se nesmí jmenovat jako uživatel aplikace, aby nedošlo k záměně za kartu osobní).

Týmová karta je v podstatě běžná osobní platební karty Mastercard – má svůj PIN, držitele karty, můžete s ní nakupovat na internetu, platit bezkontaktně. Ale navíc se můžete rozhodnout ji někomu předat – vše vyřídíte pohodlně ve Fidoo. V případě zaplatby na internetu dostane potvrzovací kód v SMS vždy jen aktuální držitel karty.

Každý držitel Fidoo osobní karty musí být ověřený AML zmocněncem. Stejně tak tomu je i u držitelů karet týmových. Za operace s kartou vždy zodpovídá pouze a jedině aktuální držitel. Pokud udělá transakci a pak kartu předá na kolegu, odpovědnost za transakci nese stále on. Stejně tak výběry z bankomatu atd.

Jak vyrobit kartu – i týmovou – se dozvíte v návodu ZDE.

Nastavení karet se zase věnuje návod ZDE.

Pokud chcete pro danou kartu nastavit speciální systém schvalování, mrkněte do Nastavení – Karty. Pokud vyberete nějakou kartu – v tomto případě týmovou, zobrazí se vám její detail:

Nyní vidíte to nejdůležitější o této kartě a pokud chcete, můžete v záložce Schvalování nastavit unikátní systém, kterým se bude agenda okolo této karty řešit. Ta bude nastavena jen a pouze pro tuto konkrétní kartu. Pokud necháte záložku Schvalování tak, jak je, bude se i tato karta řídit pravidly schvalování, které máte nastaveny na celou firmu.

Jak se karta předává od jednoho kolegy na druhého? I pro to máme speciální návod ZDE.

0
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Podobné návody