Proč začít automatizovat zaměstnanecké výdaje

Usnadněte si pracovní život a získejte více času na dělání nového businessu.

Obchodní spolupráce

Komerční banka

Komerční banka obsluhuje jako bankovní instituce 1,7 milionu zákazníků na českém trhu.  Zaměřuje se na poskytování komplexních bankovních služeb pro fyzické i podnikatelské subjekty. Mezi její produkty patří depozitní a úvěrové produkty.

Logo Cashbot

Cashbot pomáhá účetním, živnostníkům, malým a středním firmám vyřešit problém s penězi vázanými ve fakturách. Zkrátí nebo odloží splatnost faktur, proplatí vratky DPH a schválené dotace a takto uvolněné peníze pak lze použít pro rozvoj dalšího podnikání.

Direct pojišťovna přinesla na trh revoluci a jako první nabízela své produkty výhradně online. Je to “konečně normální pojišťovna”, která nabízí pojištění vozidel, pojištění majetku, odpovědnosti, cestovní pojištění a pojištění podnikatelů. 

Technická spolupráce

MasterCard je nadnárodní společnost se sídlem v USA, která zpracovává platby platebními kartami (kreditní, debetní a předplacené debetní karty).

GPS je světový poskytovatel řešení, karetní procesor, který technicky a datově zpracovává transakce od autorizace přes zúčtování až po vyrovnání s obchodníky. 

Thales logo

Thales je výrobce karet, který zaštiťuje veškerý servis počínaje objednávkou od klienta, potisku, personalizaci karet a přímou distribuci ke klientovi.

Další partnerství

Česká fintechová asociace

Česká fintech asociace má za cíl podporovat inovace ve finančním sektoru, spoluvytvářet regulační prostředí pro jejich rozvoj, a díky tomu prosazovat ekonomiku bez překážek, papírování a hotovosti.

CAFIN logo

Česká asociace pro finanční řízení sdružuje více než 300 členů z oboru financí a controllingu. Nabízí svým členům nejrůznější vzdělávací akce formou workshopů, pracovních snídaní apod.

Logo Controller institut

Controller Institut patří mezi přední poskytovatele vzdělávacích služeb v oblasti controllingu a financí.
Zajišťuje vzdělávací akce zaměřené na rozvoj finančních, ekonomických či controllingových útvarů formou odborných seminářů, rozvojových tréninků, koučingu apod.

Wolters Kluwer logo

Wolters Kluwer patří k předním světovým poskytovatelům informačních produktů a služeb. V ČR se věnuje vývoji a poskytování produktů a řešení  a pořádá také konference a profesní soutěže.

CAFIN logo

Česká asociace pro finanční řízení

CAFIN sdružuje více než 300 členů z oboru financí a controllingu. Nabízí svým členům nejrůznější vzdělávací akce formou workshopů, pracovních snídaní apod.

Logo Controller institut

Controller nstitut

Controller Institut patří již od roku 1995 mezi přední poskytovatele vzdělávacích služeb v oblasti controllingu a financí.
Přináší ucelené a certifikované vzdělávací cykly pro rozvoj finančních, ekonomických či controllingových útvarů formou odborných seminářů, rozvojových tréninků, koučingu apod.