Search
Close this search box.
Úvod Naši partneři

Partneři, kteří nás dělají silnějšími

Obchodní spolupráce

Komerční banka obsluhuje jako bankovní instituce 1,7 milionu zákazníků na českém trhu.  Zaměřuje se na poskytování komplexních bankovních služeb pro fyzické i podnikatelské subjekty. Mezi její produkty patří depozitní a úvěrové produkty.

Direct pojišťovna přinesla na trh revoluci a jako první nabízela své produkty výhradně online. Je to “konečně normální pojišťovna”, která nabízí pojištění vozidel, pojištění majetku, odpovědnosti, cestovní pojištění a pojištění podnikatelů. 

First information systems je naším partnerem pro integrační řešení mezi Fidoo a systémem Helios iNuvio. Výhodou této integrace je úspora času při zpracování cestovních příkazů a výdajů.

Technická spolupráce

MasterCard je nadnárodní společnost se sídlem v USA, která zpracovává platby platebními kartami (kreditní, debetní a předplacené debetní karty).

Thredd je světový poskytovatel řešení, karetní procesor, který technicky a datově zpracovává transakce od autorizace přes zúčtování až po vyrovnání s obchodníky. 

Thales logo

Thales je výrobce karet, který zaštiťuje veškerý servis počínaje objednávkou od klienta, potisku, personalizaci karet a přímou distribuci ke klientovi.

Česká fintechová asociace

Česká fintech asociace má za cíl podporovat inovace ve finančním sektoru, spoluvytvářet regulační prostředí pro jejich rozvoj, a díky tomu prosazovat ekonomiku bez překážek, papírování a hotovosti.

Více o asociaci

CAFIN logo

Česká asociace pro finanční řízení sdružuje aktuálně
více než 300 členů z oboru financí a controllingu. Nabízí všem svým členům nejrůznější vzdělávací akce formou workshopů, pracovních snídaní apod.

Více o asociaci

Logo Controller institut

Controller Institut zajišťuje vzdělávací akce zaměřené na rozvoj finančních,
ekonomických či controllingových útvarů formou odborných seminářů, rozvojových tréninků, koučingu apod.

Více o institutu