Úvod Naši partneři

Naši partneři

Obchodní spolupráce

Komerční banka obsluhuje jako bankovní instituce 1,7 milionu zákazníků na českém trhu.  Zaměřuje se na poskytování komplexních bankovních služeb pro fyzické i podnikatelské subjekty. Mezi její produkty patří depozitní a úvěrové produkty.

Logo Cashbot

Cashbot pomáhá účetním, živnostníkům, malým a středním firmám vyřešit problém s penězi vázanými ve fakturách. Zkrátí nebo odloží splatnost faktur, proplatí vratky DPH a schválené dotace a takto uvolněné peníze pak lze použít pro rozvoj dalšího podnikání.

Direct pojišťovna přinesla na trh revoluci a jako první nabízela své produkty výhradně online. Je to “konečně normální pojišťovna”, která nabízí pojištění vozidel, pojištění majetku, odpovědnosti, cestovní pojištění a pojištění podnikatelů. 

First information systems je naším partnerem pro integrační řešení mezi Fidoo a systémem Helios iNuvio. Výhodou této integrace je úspora času při zpracování cestovních příkazů a výdajů.

Technická spolupráce

MasterCard je nadnárodní společnost se sídlem v USA, která zpracovává platby platebními kartami (kreditní, debetní a předplacené debetní karty).

Thredd je světový poskytovatel řešení, karetní procesor, který technicky a datově zpracovává transakce od autorizace přes zúčtování až po vyrovnání s obchodníky. 

Thales logo

Thales je výrobce karet, který zaštiťuje veškerý servis počínaje objednávkou od klienta, potisku, personalizaci karet a přímou distribuci ke klientovi.

Technická spolupráce

Česká fintechová asociace

Česká fintech asociace má za cíl podporovat inovace ve finančním sektoru, spoluvytvářet regulační prostředí pro jejich rozvoj, a díky tomu prosazovat ekonomiku bez překážek, papírování a hotovosti.

Více o asociaci

CAFIN logo

Česká asociace pro finanční řízení sdružuje aktuálně
více než 300 členů z oboru financí a controllingu. Nabízí všem svým členům nejrůznější vzdělávací akce formou workshopů, pracovních snídaní apod.

Více o asociaci

Logo Controller institut

Controller Institut zajišťuje vzdělávací akce zaměřené na rozvoj finančních,
ekonomických či controllingových útvarů formou odborných seminářů, rozvojových tréninků, koučingu apod.

Více o institutu