Search
Close this search box.
Úvod Podpora Expense management Hlavní správce Propojení s KB Propojení s KB účtem

Propojení s KB účtem

Přehrát video

Propojení účtů

  1. Sekce NastaveníFirmaKomerční banka – záložka Propojené účty. Při první registraci budete nasměrováni přímo do této sekce. 
  2. Klikněte na Propojit další účet.


  3. Zadejte údaje k bankovnímu účtu a zvolte Propojit účet.  4. Zobrazí se potvrzení o úspěšném propojení účtu. Chcete-li přidat další účet, opakujte akci.

Úprava nebo odpojení účtu

  1. Sekce NastaveníFirma Komerční banka – záložka Propojené účty.
  2. U účtu, který chcete upravit nebo odpojit, zvolte Upravit.
  3. Proveďte změny a Uložte, případně zvolte Odpojit účet a potvrďte ještě jednou tlačítkem Odpojit účet.

Nejčastější dotazy k Fidoo kartám

Pokud si přejete právě objednanou kartu zrušit, můžete tak učinit nejpozději do 21:00 dne, kdy jste kartu objednali a to zablokováním dané karty. Tato karta tímto nepůjde do výroby. Pro navrácení poplatku za výrobu karty kontaktujte Centrum péče o klienty.

Jedná se pomocný identifikátor, který se zobrazuje pouze v aplikaci a reportu výdajů. Tento prvek nebude embosován na kartě a můžete jej kdykoliv změnit. Často se jedná např. o číslo zaměstnance, či SPZ vozidla.

Správce karty je uživatel, který může v aplikaci předat týmovou kartu jinému uživateli. Zároveň vidí v sekci Týmové finance → Karty → Transakce veškeré pohyby na spravované kartě a jaká osoba transakci provedla. Dále si může kdykoliv kartu uzamknout, či zablokovat a nastavit její parametry

Schvalovatel karty schvaluje nebo odmítá žádosti o nabití karty. Správce kartu může upravovat (měnit její nastavení, upravovat schéma automatického dobíjení a limity). Držitel karty je jediný, kdo může s kartou fyzicky nakládat – platit (i online) nebo si zobrazit PIN.

V rámci aplikace se denní limit na kartě nastavit nedá, ten je určen částkou dobitou na Fidoo kartu.

Dobité prostředky jsou na kartě ihned po dobití (v případě že máte dostatek prostředků na Fidoo účtu). Odbití probíhá okamžitě zpět na Fidoo účet.