!Používáte starší verzi prohlížeče Internet explorer. Tato stránka podporuje pouze verzi 11. Aktualizujte prosím Internet Explorer, nebo raději přejděte na jiný prohlížeč.

Jsme Fidoo.
Zjednodušení firemních financí.

Zbavujeme firemní finance všeho, co na nich lidi štve.

„Vyhlásili jsme válku nesmyslné práci. Bojujeme za všechny, které stejně jako nás nebaví vyplňovat cesťáky, schovávat si účtenky a mořit se s administrativou. Chceme, aby vše, co se týká firemních financí, šlo vyřešit na pár kliků,” říká Petr Herzmann, spolumajitel a COO společnosti.

Vždycky je lepší věnovat se práci, která má smysl. Ne se zdržovat s otravnou administrativou. Máte to stejně? Tak vsaďte na Fidoo. Zbaví vás papírování i nervů. A je jedno, jestli jste účetní, finanční ředitel, obchodní zástupce nebo řidič kamionu.

Fidoo ulehčení práce s firemními financemi

Patříme do rodiny Direct

Jsme součástí skupiny VIGO Investments, kde společně s Direct pojišťovnou a Direct echem dáváme lidem alternativu ke zkostnatělým systémům.

Konečně normální pojišťovna

Konečně normální firemní finance

Čidla Direct echo. Pro váš klid

Hodnoty, kterým věříme

Jednoduchost

Věci jsou pro nás dokonalé, když není co ubrat. To platí pro slova ve větě, tlačítka v aplikaci, nebo jakýkoli proces.

Rychlost

Jsme postaveni na rychlosti a fungování v reálném čase. Ať už jde o odpověď na email, produktovou inovaci, nebo jinou reakční dobu.

Bezpečnost

Finance jsou mízou podnikání našich klientů. Proto na bezpečí dat a peněz našich klientů klademe maximální důraz.

Za jednodušší firemní finance bojujeme od roku 2013


2018
Rok 2018 vítáme 800. klienta

Vítáme klienta číslo 800. Obsluhujeme přes 10 000 uživatelů a přecházíme na novou provozní platformu.

2019
Rok 2019 Fidoo aplikace

Z Direct finance se měníme na Direct Fidoo. Na trh uvádíme novou aplikaci Fidoo, která řeší vše okolo správy firemních financí bez zbytečného papírování, a hledíme vstříc budoucnosti.

Kariéra ve Fidoo

Pojďte s námi bojovat proti otravnému papírování a hledat nové cesty, jak firmám zjednodušit práci s firemními penězi. Řídíme se heslem “Sky is the limit” a hledáme nadšené parťáky, kteří to cítí stejně. Jste to vy?

Kariéra ve Fidoo
Fidoo by Direct
phone icon+420 290 290 290

Podpora v pracovní dny
od 9 do 17 hodin

phone icon+420 290 290 291

Blokace karty a asistenční služba
cestovního pojištění 24/7

stáhnout v app storenyní na google play
Cena hovoru je určena tarifem u vašeho operátora.

© 2019 Direct Fidoo a.s. Powered by

master card logo

arrowUpWhite

Účet společnosti Wirecard Card Solutions Ltd. (dále jen „WDCS“) u ING Bank N.V. je platebním účtem a peněžní prostředky na tomto účtu jsou spravovány jako oddělené finanční prostředky zákazníků. Peněžní prostředky na platebním účtu jsou kryty pojištěním vkladů dle zákona.

Mastercard je registrovanou ochrannou známkou společnosti Mastercard International Incorporated. Karta je vydávána WDCS na základě licence společnosti Mastercard International Inc. WDCS má povolení udělené britským regulátorem (Financial Conduct Authority UK) k činnosti instituce elektronických peněz v rámci Regulací elektronických peněz z roku 2011 (Ref: 900051).