Nastavení automatického dobíjení karet

Všichni budou spokojeni a vy budete mít jistotu, že každá karta má přesně tolik prostředků, kolik je třeba a může být využita přesně na to, na co ji firma potřebuje.

Parametry můžete nastavit při žádosti o výrobu karty a kdykoli později je můžete snadno změnit, a to během pár vteřin online.

Jak na to?

V sekci „Týmové finance“ nebo „Firemní finance“ kliknete na „Karty“, kde najdete v „Informacích o kartách“ konkrétní kartu. Pak už stačí kliknout na „Nastavení parametrů karty“.

Fidoo nastavení karty

Zobrazí se vám okno, kde budete volit parametry karty, schvalovací proces pro mimořádná dobití, automatické dobíjení, omezení atd.

Dobíjení karty nastavte na automatické a definujte si pravidlo, podle kterého se bude karta automaticky dobíjet.

Pro ilustraci vám uvedeme konkrétní příklad:

Kartu využívá obchodní zástupce, který jezdí osobním vozem a jeho další výdaje jsou nejčastěji za parkování nebo oběd s klienty. To znamená, že mu bude stačit dobíjení karty na částku 3000 Kč vždy ve chvíli, kdy zůstatek na kartě poklesne pod 2000 Kč. Díky tomu bude mít vždy dostatek prostředků na plnou nádrž a zároveň se nemusíte bát, že pozve půlku kanceláře na opulentní večeři do 5* hotelu. K tomu si pro jistotu nastavíte i maximální týdenní nabití karty 6000 Kč.

0
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Podobné návody