Search
Close this search box.

Směna měny

Převádějte prostředky mezi peněženkami

  1. Klikněte na tlačítko Převést na své domovské stránce nebo v jedné z měnových peněženek a vyměňte peníze z jedné měny do druhé.
  2. Zadejte údaje o výměně do kalkulačky převodu a klikněte na tlačítko Pokračovat.

Systém okamžitě vyhodnotí vaše zadání a poskytne vám informace o vašich dostupných zůstatcích a aktuálním směnném kurzu vybraných měn.


1 – Aktuální směnný kurz pro vybraný měnový pár
2 – Vyberte měnu, ze které chcete provést konverzi (kterou máte a prodáváte ji).
3 – Vyberte měnu, Do které chcete převést (kterou máte a kupujete ji).
4 – Zadejte částku, kterou chcete koupit nebo prodat. Další částka se vypočítá automaticky na základě směnného kurzu

  1. Prohlédněte si podrobnosti o transakci a o tom, jak se změní zůstatky na vaší peněžence, a klikněte na Převést, abyste obchod provedli do 30 sekund před vypršením platnosti směnného kurzu.
  1. Pokud vám dojde čas, můžete obnovit kurz, který je opět platný po dobu 30 sekund.
  2. Zobrazí se krátká informace o tom, že byl vytvořen váš převodní příkaz.
  3. Poté si můžete mezi svými transakcemi prohlédnout svou transakci FX konverze.
  1. Kliknutím na transakci zobrazíte její podrobnosti

Nejčastější dotazy

Zpracování zahrnuje několik kroků včetně umístění vašeho konverzního příkazu na trh a jeho vypořádání. Stav transakce zobrazený v aplikaci to odráží.

Konverzní transakce je obvykle plně zpracována během jednoho dne, dostupné zůstatky se však aktualizují okamžitě po zadání příkazu, takže převedenou měnu můžete okamžitě použít pro své potřeby.

Ne, v současné době musíte nejprve provést konverzi peněz do měny, ve které chcete platbu odeslat. Nicméně během naší pracovní doby, kdy je služba směny měn dostupná, jsou směny okamžitě zúčtovány na váš účet a vy můžete rovnou přistoupit k provedení platby.

Kurzy, které nabízíme, odrážejí výkyvy na trhu v reálném čase. Abychom vám mohli poskytnout nejlepší dostupný kurz, můžeme je garantovat pouze po krátkou dobu. Kurz s delší platností by musel obsahovat vyšší rizikovou složku, což by jej prodražilo, aby pokryl větší nejistotu spojenou s delším časovým rámcem.