Reklamace

Objevili jste ve Fidoo aplikaci transakci, kterou jste neprovedli, byla stržena platba v nesprávné výši či na odcizené kartě někdo provedl vámi neautorizované transakce?

Nejdříve se prosím ujistěte, že jste platbu skutečně neprováděl/a vy nebo někdo z vašeho blízkého okolí (spolupracovník, rodinný příslušník atd). V případě, že vám karta byla odcizena nebo byla zneužita, ihned ji zablokujte. Níže naleznete reklamační řád a formuláře pro reklamaci transakcí. Pokud reklamujete více než jednu transakci, vyplňte také dokument seznam reklamovaných transakcí.

V některých případech je před samotným podáním reklamace nutné kontaktovat obchodníka. Týká se to především případů souvisejících se špatným zúčtováním transakce či nedodáním služby. V těchto případech je karetní společností požadováno k reklamaci doložit i vaši komunikaci s obchodníkem. V případě, že s vámi nebude obchodník komunikovat či se s ním nedohodnete na řešení situace, napište nám a situaci vyřešíme. O průběhu vašeho reklamačního řízení vás bude průběžně informovat naše Centrum péče o klienty.

Pokud si nebudete s čímkoli jistí, můžete nás kdykoli kontaktovat e-mailem info@fidoo.com nebo na telefonní lince 290 290 290.