Search
Close this search box.
Úvod Google Pay

Plaťte přes Google Pay™ ze svého mobilního zařízení

Ještě jednodušší a rychlejší platby odkudkoli a na pár kliknutí. Přidejte si svou Fidoo kartu do aplikace Google Wallet™.

Co se pro mě změní?

Platby jsou nyní ještě jednodušší a rychlejší. Platit můžete pohodlně ze svých mobilních zařízení, díky šifrování zabezpečeně, jak v kamenných obchodech, tak online nebo při výběrech z bankomatu.

Jak začít s Google Wallet?

Jednoduše stáhněte aplikaci Google Wallet na své mobilní zařízení a přidejte svou Fidoo kartu. Kartu můžete do aplikace přidat pomocí metod popsaných níže.

Nejčastější dotazy

Přes Google Pay můžete platit pouze osobními kartami, které jsou aktivní. Na týmové karty se takto funkce nevztahuje.

  • Nejsnazší možnost, jak si přidat Fidoo kartu do Google Wallet:
  • je přes mobilní aplikaci Fidoo, kam jděte do sekce „Karty“, zvolte svou Fidoo kartu a klikněte na „Přidat do Google Pay“,
  • nebo ručně, kdy v aplikaci Google Wallet kliknete na možnost „Platební karta“ a následně na možnost „Nová kreditní nebo debetní karta“. Kartu můžete přidat pomocí fotoaparátu, nebo údaje můžete zadat ručně a uložit.
  • V obou případech je nutné schválit podmínky provozu.
  • Digitální verze karty je závislá na fyzické kartě. Pokud je fyzická karta blokovaná, je blokována i její digitální verze. Pokud je ale blokována digitální verze karty, může být fyzická karta nadále aktivní.

Více po používání mobilních plateb a jejich podmínky se dozvíte v Obchodních podmínkách.

Google Pay a Google Wallet jsou ochranné známky společnosti Google LLC.