Search
Close this search box.
Úvod Expense Management Industry-produkce

Zjednodušujeme správu produkčních výdajů

Zrychlete správu produkčních výdajů a získejte více času na to, co vás baví. 

Ogilvy
Economia
Stillking logo
s.Oliver logo
109201579_omg_horizontal_denim

 Klíčové funkce přizpůsobené produkčním týmům 

Naše intuitivní online řešení zkrátí zdlouhavé účetní procesy – vaše týmy se tak mohou soustředit na kreativitu, ne na papírování. Ušetřete čas, mějte kontrolu na dosah a zvyšte svou efektivitu s minimálním úsilím. 

Osobní, týmové i projektové – přizpůsobte limity a snižte riziko překročení rozpočtu. Mějte peníze pod kontrolou a zachovejte si flexibilitu, kterou tvůrčí proces vyžaduje.

Proměňte hodiny strávené správou účtenek na rychlé vyfocení mobilem. Všechny doklady za vás skladujeme, žádná kontrola vás nerozhodí.

Zbavte se dlouhých procesů a získejte přehled o cestovních výdajích a služebních cestách. O výpočty se nestarejte, ty automaticky doplníme za vás. 

Mějte kontrolu ve svých rukou. Využijte mobilní appku k okamžitému schválení výdaje, nastavte si vlastní procesy a urychlete celý proces. 

Cesta k inovaci, která vás inspiruje

Firma Stillking Films díky Fidoo změnila pravidla hry – od papírového zajetí k bezchybné a plynulé správě financí, která umožňuje týmům soustředit se na to, co dělají nejlépe. Tvořit bez hranic.

 

"Největší problém, který jsem měl já osobně jako finanční manažer, byl ten, že jsem neměl přehled o skutečných zálohách a nevyúčtovaných nákladech jednotlivých producentů do doby, než se ručně zaúčtovaly všechny výdaje do našeho účetnictví."

Přidejte se k  1000+ spokojeným firmám 

Ogilvy
Economia
Stillking logo
s.Oliver logo
Pilulka Lékárny

Připojte se k revoluci ve správě výdajů

Vstupte do budoucnosti efektivního řízení zaměstnaneckých výdajů ještě dnes. Zažijte rozdíl v kontrole a efektivitě s Direct Fidoo a odemkněte svůj potenciál.

Připojte se k revoluci ve správě výdajů

Vstupte do budoucnosti efektivního řízení zaměstnaneckých výdajů ještě dnes. Zažijte rozdíl v kontrole a efektivitě s Direct Fidoo a odemkněte svůj potenciál.

Bezproblémová integrace, nepřekonatelná podpora

Začít s Direct Fidoo je snadné. Objevte náš hladký proces onboardingu a zažijte bezproblémovou integraci s vašimi stávajícími účetními systémy. Na každém kroku cesty k efektivitě vás podpoří náš tým zákaznické podpory. 

Platíte
do zahraničí?

Směňujte peníze do 24 měn a posílejte platby do všech koutů světa. Zažijte revoluci ve světě FX a zahraničních plateb. Plaťte tak jednoduše, jako když posíláte textovky.

Už jste připraveni na změnu?

Mám vážný zájem

Dejte nám vědět a my se vám ozveme zpět a pobavíme se o tom, co potřebujete řešit.

Zavolejte mi zpátky

Už se to nedá vydržet a potřebujete s námi ihned mluvit? 

Naplánujte si online schůzku

Spojte se online s našimi kolegy a může rovnou vidět, jak se dají řešit některé agendy.

Stovky spokojených klientů již
zautomatizovali svou knihu jízd

Prozkoumejte další funkce