Search
Close this search box.

Aby se pro vás používání naší webové i mobilní Fidoo aplikace stalo ještě pohodlnější, rozšiřujeme možnosti využití a upravujeme aplikaci na základě vaší zpětné vazby. Projděte si přehled nejnovějších novinek.

Pohodlně proplujte vylepšenou správou Výdajů

V nové verzi aplikace najdete přehlednější sekci Výdaje, ve které je jen to, co opravdu potřebujete. Zaměřili jsme se na způsob, jakým přidáváte nebo editujete jednotlivé výdaje. Mění se tak proces po vytvoření výdaje. Nejdřív řešíte účtenku a až potom doplnění údajů, při kterém jednoznačně vidíte, co je povinné a co povinné není. Výdaj můžete pohodlně ihned odeslat ke schválení. Celý proces se stává mnohem jednodušší a rychlejší a vy se k výdaji už nebudete muset vracet. Pokud chcete začít využívat,  stáhněte si prosím novou verzi Fidoo aplikace.

Podívejte se na video, jak to funguje. Podrobný postup najdete v našich návodech.

S prohlížečem Internet Explorer 11 se už do Fidoo nepřihlásíte

Z důvodu bezpečnosti jsme od 31. 8. 2021 ukončili podporu Internet Explorer 11. Nyní už se tedy do svého Fidoo přes tento prohlížeč nedostanete. Bez problému se lze přihlásit přes jeho nástupce Microsoft Edge, popřípadě přes jiný bezpečný prohlížeč. Poslední dva měsíce jsme o této změně informovali všechny uživatele na přihlašovací stránce právě ty z vás, kteří se  přes prohlížeč Internet Explorer přihlašovali. Z tohoto důvodu doufáme, že vám tato úprava nepřinesla žádné komplikace.

Vyberte si hotovost na cestu v cizí měně

„V zahraničí jsou nám koruny k ničemu,“ tohle jsme slýchávali z více stran, a proto jsme v rámci cesťáků umožnili zažádat o peníze na cestu v hotovosti taky v cizí měně. Nově si stačí v žádosti o cestu zvolit, v jaké měně je budete chtít vyplatit a vybraná měna se pak propíše všude, kam má. Postup najdete v našem návodu.