Nastavení týmů

Agenda týmů vám a vaší firmě pomůže nastavit Fidoo přesně podle vašich představ na vybrané skupiny uživatelů.

Jak si vytvoříme tým

Jako hlavní správce můžete vytvářet nové týmy. V části Nastavení najdete záložku Týmy a kliknutím na přidat tým zahájíte vznik nového.

Nejprve si tým pojmenujeme a vybereme manažera týmu. To je velmi odpovědná funkce, protože takový manažer následně v části Týmové finance uvidí výdaje, cesťáky, karty i hotovost všech členů budoucího týmu. Manažera tedy vyberte odpovědně.

Nyní máte připraven obrys týmu – zbývá jen přidat jeho členy a následně můžete vymyslet speciální systém schvalování pro členy toho týmu.

Každý zaměstnanec může být členem právě jednoho týmu, ale jeden manažer může současně řídit týmů více.

Schvalování se nastavuje jako každé jiné schvalování ve Fidoo – tomu se více věnujeme v samostatném návodu ZDE.

Odstranění týmu

Jako Hlavní správce můžete týmy nejen vytvářet, ale také je mazat.

Pokud tým smažete, přijdete tím i o individuálně nastavené schvalování, které se vrátí na výchozí úroveň jako má zbytek firmy. Manažer týmu nadále neuvidí výdaje, cesťáky, karty nebo hotovost členů zaniklého týmu.

Co vidí manažer týmu?

Manažer týmu má podobně jako schvalovatel viditelnou agendu Týmové finance (navíc rozšířenou o karty a hotovost) a v nastavení uvidí i Týmy. Oproti Hlavnímu správci je ale nemůže editovat.

V Týmových financích pak najde manažer přehled o všem, co mají ve své agendě Moje finance členové jeho týmu. Veškerý přehled o jejich kartách, výdajích, hotovosti i cesťácích. Dostává tak do rukou kompletní přehled toho, co se v jeho týmu děje.

Co dělá tlačítko Resetovat nastavení?

Možná jste si při nastavování schvalování v týmu všimli šedého tlačítka Resetovat nastavení. Pokud máte tým vytvořený nově, jistě budete chtít přepsat dosavadní nastavení schvalování členů tohoto týmu. Tímto tlačítkem docílíte toho, že se všechna individuální nastavení členů tohoto týmu resetují a bude na ně nahlíženo podle pravidel tohoto týmu (jeho schvalování, správci karet atd.)

0
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Podobné návody