Jak se rychle zorientovat jako Uživatel

Poprvé ve Fidoo? Jako uživatel byste měl vědět pár drobností…

U uživatele to celé začíná – platby kartou, cesťáky, výdaje, hotovost… Ale nebojte, je to děsně jednoduché a těch pár věcí se rychle naučíte.

Uživatel má ve Fidoo kromě notifikací (levý horní roh obrazovky) a informací o svém profilu (pravý horní roh) náhled na svoje finance pomocí volby Moje finance.

Výdaje

  • Zde může editovat nebo vytvářet výdaje. Pokaždé když zaplatíte platební kartou, tak se tu objeví výdaj. Pokud platíte hotově, musíte si výdaje vytvářet osobně přes volbu Přidat výdaj.

Karty

  • Všechny platby kartou se vám objevují zde jako transakce. Můžete v nich filtrovat a po kliknutí na konkrétní transakci ji můžete editovat. Svou kartu (nebo karty) můžete zamknout (nebo taky odemknout), požádat o dobití nebo zjistit její nastavení.

Hotovost

  • Chytrá věcička, která zjišťuje, zda máte u sebe firemní peníze, nebo naopak firma má peníze u vás – a to v libovolné měně. Už nikdy nebudete muset mít firemní peníze ve zvláštní obálce – kdo, co a komu dluží, se dozvíte z Fidoo.

Cesťáky

  • Vytvářet žádosti i zprávy ze služebních cest je brnkačka.

Ke každé oblasti zde najdete i samostatný návod – ale nezaškodí se jít do Fidoo hned mrknout a zjistit, jak to vypadá. Většinu věcí vyřídíte také v mobilu (třeba editaci nebo vytvoření výdaje, žádost o dobití karty atd.) díky mobilní aplikaci Fidoo.

0
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Podobné návody