Jak předám týmovou kartu

Týmová karta je prostě pecka – jedna karta pro nekonečně mnoho lidí!

Sen, který žádná banka v Česku neumí, ale Fidoo tuhle praktickou věcičku nabízí.

Karta je sice týmová, ale musí mít vždy aktuálního držitele. Proč ho měnit? Kvůli přehledu a ověřování plateb. Aktuální držitel totiž zodpovídá za kartu i transakce a má povinnost je také vyúčtovávat. Zároveň je to právě on, na koho se obracíme, když potřebujeme ověřit třeba online transakce pomocí technologie 3D Secure (na jeho mobil mu dojde SMS s jednorázovým kódem pro potvrzení platby).

Jak tedy držitele karty měnit?

V případě, že jste aktuálním držitelem karty, můžete ji předat na libovolného kolegu. Týmovou kartu najdete v „Moje finance“ mezi kartami a dále v rozšířené nabídce zvolíte „Změnit držitele“.

Fidoo změnit držitele karty

Následně si můžete vybrat, který kolega týmovou kartu dostane. Pozor, můžete vybrat jen kolegu, který je již v systému a je navíc ověřen vaším AML zmocněncem (může tedy využívat karty).

Váš kolega se o tom přirozeně dozví a jeho nová týmová karta se mu zobrazí u něj v aplikaci (jak webové, tak i mobilní) a může si ihned zjistit PIN ke kartě.

Pozor: nové telefonní číslo (nového držitele) se pro funkci 3D secure (pro ověření online plateb) projeví až po 12hodinách.

0
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Podobné návody