Cestovní pojištění

Návody

Nejčastější dotazy k cestovnímu pojištění

V aplikaci Fidoo v sekci Nastavení -> Lidé můžete vybrat jednoho nebo více zaměstnanců. Po výběru jednoho uživatele se vám v pravé části obrazovky zobrazí detail uživatele a tlačítko se třemi tečkami. Po kliknutí na toto tlačítko uvidíte možnost objednat pojištění. Pokud si přejete objednat pojištění více zaměstnancům, v seznamu lidí zaškrtejte pole před jmény. Tímto se vám dole zobrazí lišta s tlačítkem se třemi tečkami. Kliknutím na toto tlačítko můžete hromadně sjednat pojištění všem vybraným zaměstnancům.

Cestovní pojištění začne platit následující den po sjednání ve Fidoo aplikaci.

Cestovní pojištění u nás máte na 12 měsíců. Pokud ho chcete zrušit, dejte nám o tom vědět nejpozději 2 měsíce před koncem smlouvy.

Cena se odvíjí od toho, jaký balíček si zvolíte. Platba za pojištění se pak strhává z Fidoo účtu. Pozor, když na Fidoo účtu nemáte dostatek prostředků a my nemáme co strhnout, pojištění se nesjedná. Informace o platbě se pak objeví na další faktuře.

Volejte naši asistenční linku +420 290 290 291. Tam vám poradí a pomůžou všechno vyřešit co nejrychleji.

Vždy si vyžádejte a pečlivě uschovejte všechny dokumenty, které prokazují, co se stalo. Zdravotní problémy – lékařské zprávy a účty, které jste museli zaplatit. Škody na cizím zdraví a majetku – kontakty na svědky události a dokumentaci, která prokazuje rozsah způsobené škody (fotografie, video). Pokud událost vyšetřuje policie, zajistěte si policejní záznam nebo protokol.

K ruce budete potřebovat policejní záznam, nebo protokol a připravte si soupis věcí, o které jste přišli, včetně dokladů o zakoupení. Po návratu vyplníte formulář o oznámení škodní události a ten nám společně se všemi ostatními dokumenty pošlete. Pak už je to na nás.

Pojištění léčebných výloh vám zaplatí lékařské péči, kterou kvůli nemoci nebo úrazu musíte vyhledat přímo v zahraničí. Pojištění úrazu vám kryje trvalé následky nebo úmrtí v souvislosti s úrazem, který se stane v zahraničí. Více naleznete ve VOP.

Na pojišťovnu zavolejte, pokud vás zajímá něco ohledně smlouvy.

Nonstop asistenci volejte, kdykoli se ocitnete v nouzi nebo potřebujete zdravotní pomoc v zahraničí.

Vždycky nejdřív zavolejte naši nonstop asistenční linku. Tam vám pomůžou najít zdravotní zařízení, kde se na místě platit nemusí. Bohužel samozřejmě existují i místa, kde taková zařízení nejsou, a placení se nevyhnete. Tyto náklady vám ale pojišťovna zpětně proplatí.

Skoncujte s papírováním ještě dnes

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Chci Cashbot i Fidoo

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Chcete se podílet na zlepšování Fidoo?

Věnujte nám minutku a sdělte nám svůj názor na naše uživatelské prostředí. 

Ale no tak... Řekli jsme přeci bez papírů.

Raději si tuto stránku uložte mezi oblíbené, ať se k ní můžete kdykoli vrátit.

Zdigitalizovat i firemní finance

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Méně stresoo pro účetní

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.