Naši partneři

Ti, se kterými máme partnerské nabídky

Dále partnerujeme s

Partner Mastercard

Mastercard

MasterCard je ve Spojených státech amerických sídlící nadnárodní společnost, která zpracovává platby platebními kartami své značky MasterCard mezi obchodníky a vydávajícími bankami. Aktuálně je společnost MasterCard Worldwide vlastněna více než 25 000 finančními institucemi, jenž zároveň nabízí její platební karty. Jedná se o platební karty různých druhů: kreditní karty, debetní karty nebo předplacené debetní karty. Některé z těchto karet umožňují získat část peněz z provedené platby u obchodníka ve formě tzv. cashbacku.

www.mastercard.cz

Partner Česká Fintechová asociace

Česká Fintechová Asociace

Fintech – spojení financí a technologií – znamená oblast, která přináší inovační řešení finančních služeb. Pomocí moderních nástrojů a procesů fintech firmy nabízí finanční služby levněji a pohodlněji, a činí je takto dostupnějšími pro všechny. Česká fintech asociace, založená v roce 2016, má za cíl podporovat inovace ve financím sektoru, spoluvytvářet regulační prostředí pro jejich rozvoj, a díky tomu prosazovat ekonomiku bez překážek, papírování a hotovosti.

www.czechfintech.cz

Partner Thales

Thales

Skupina Thales je světovým dodavatelem elektroniky a dalších řešení pro letectví, kosmonautiku a trh s obrannými a zabezpečovacími systémy. Produkty pro civilní i vojenské využití jsou vyvíjeny paralelně a sdílejí technologie s cílem zajistit bezpečí lidí, majetku i celých zemí.

www.thalesgroup.com

Partner Direct pojišťovna

Direct pojišťovna

Direct je pojišťovnou pro lidi v tom nejlepším slova smyslu: nebudeme na vás mluvit složitým jazykem a schovávat se za skryté háčky, hvězdičky a nenápadné poznámky malým písmem. U nás se můžete spolehnout, že vždy budeme hledat a nabízet jednoduchá a spolehlivá řešení tak, abychom dostáli tomu, proč tady jsme – pomohli v situaci, když se stane „průšvih“.

www.direct.cz

Partner Wolters Kluwer

Wolters Kluwer

Wolters Kluwer patří k předním světovým poskytovatelům informačních produktů a služeb a opírá se o více než 180letou historii.  Pro 80 % trhů je volbou č. 1 mezi profesionály ve více než 180 zemích světa a podíl digitálních a online produktů tvoří již 88 % celkového portfolia.

V České republice se společnost Wolters Kluwer systematicky více než 20 let věnuje vývoji a poskytování produktů a řešení, díky kterým si profesionálové mohou být jistí při každodenním rozhodování. Nabízí především nejrozsáhlejší znalostní systém ASPI, specializované profesní portály, praktické aplikace a nástroje, elektronické i tištěné knihy a odborná periodika.  Pořádá také konference a profesní soutěže (Účetní roku, Daňař & daňová firma roku).

www.wolterskluwer.cz

Skoncujte s papírováním ještě dnes

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Chci Cashbot i Fidoo

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Ale no tak... Řekli jsme přeci bez papírů.

Raději si tuto stránku uložte mezi oblíbené, ať se k ní můžete kdykoli vrátit.

Zdigitalizovat i firemní finance

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Méně stresoo pro účetní

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.