Naši partneři

Ti, se kterými máme partnerské nabídky

Dále partnerujeme s

Partner Mastercard

Mastercard

MasterCard je ve Spojených státech amerických sídlící nadnárodní společnost, která zpracovává platby platebními kartami své značky MasterCard mezi obchodníky a vydávajícími bankami. Aktuálně je společnost MasterCard Worldwide vlastněna více než 25 000 finančními institucemi, jenž zároveň nabízí její platební karty. Jedná se o platební karty různých druhů: kreditní karty, debetní karty nebo předplacené debetní karty. Některé z těchto karet umožňují získat část peněz z provedené platby u obchodníka ve formě tzv. cashbacku.

www.mastercard.cz

Partner Česká Fintechová asociace

Česká Fintechová Asociace

Fintech – spojení financí a technologií – znamená oblast, která přináší inovační řešení finančních služeb. Pomocí moderních nástrojů a procesů fintech firmy nabízí finanční služby levněji a pohodlněji, a činí je takto dostupnějšími pro všechny. Česká fintech asociace, založená v roce 2016, má za cíl podporovat inovace ve financím sektoru, spoluvytvářet regulační prostředí pro jejich rozvoj, a díky tomu prosazovat ekonomiku bez překážek, papírování a hotovosti.

www.czechfintech.cz

Partner Thales

Thales

Skupina Thales je světovým dodavatelem elektroniky a dalších řešení pro letectví, kosmonautiku a trh s obrannými a zabezpečovacími systémy. Produkty pro civilní i vojenské využití jsou vyvíjeny paralelně a sdílejí technologie s cílem zajistit bezpečí lidí, majetku i celých zemí.

www.thalesgroup.com

Partner Direct pojišťovna

Direct pojišťovna

Direct je pojišťovnou pro lidi v tom nejlepším slova smyslu: nebudeme na vás mluvit složitým jazykem a schovávat se za skryté háčky, hvězdičky a nenápadné poznámky malým písmem. U nás se můžete spolehnout, že vždy budeme hledat a nabízet jednoduchá a spolehlivá řešení tak, abychom dostáli tomu, proč tady jsme – pomohli v situaci, když se stane „průšvih“.

www.direct.cz

Partner Wolters Kluwer

Wolters Kluwer

Wolters Kluwer patří k předním světovým poskytovatelům informačních produktů a služeb a opírá se o více než 180letou historii.  Pro 80 % trhů je volbou č. 1 mezi profesionály ve více než 180 zemích světa a podíl digitálních a online produktů tvoří již 88 % celkového portfolia.

V České republice se společnost Wolters Kluwer systematicky více než 20 let věnuje vývoji a poskytování produktů a řešení, díky kterým si profesionálové mohou být jistí při každodenním rozhodování. Nabízí především nejrozsáhlejší znalostní systém ASPI, specializované profesní portály, praktické aplikace a nástroje, elektronické i tištěné knihy a odborná periodika.  Pořádá také konference a profesní soutěže (Účetní roku, Daňař & daňová firma roku).

www.wolterskluwer.cz

Skoncujte s papírováním ještě dnes

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Chci Cashbot i Fidoo

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Našli jste vše, co jste hledali?

Jestli máte minutku, rádi bychom znali Váš názor na obsah našich webových stránek.

Ale no tak... Řekli jsme přeci bez papírů.

Raději si tuto stránku uložte mezi oblíbené, ať se k ní můžete kdykoli vrátit.

Zdigitalizovat i firemní finance

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Méně stresoo pro účetní

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.