Novinky ve Fidoo aplikaci k 8. 4. 2020

I dnes pro vás máme ve Fidoo aplikaci nachystané novinky, které bychom vám rádi představili. Už zítra si je můžete vyzkoušet ve svém Fidoo účtu.

Do Profilu jsme přidali záložku Správa mobilních zařízení

Všem uživatelům jsme do sekce Profil přidali novou záložku „Správa mobilních zařízení“. Tuto záložku vidí uživatel jen na svém vlastním profilu a to v případě, že má alespoň jedno spárované mobilní zařízení.

Co znamená pojem „Spárované mobilní zařízení“?

Je to mobil nebo tablet, na kterém má uživatel nainstalovanou mobilní aplikaci a je v ní přihlášený pod svými přístupovými údaji.

Párování aplikace a mobilního zařízení probíhá ve chvíli, kdy uživatel nainstaluje do svého mobilu Fidoo aplikaci a poprvé se do ní přihlásí pomocí e-mailu, hesla a zvolí si PIN.

V sekci Můj profil vznikne okamžitě záznam o tom, že je toto zařízení spárované a pro nás tedy bezpečné. Proběhlo takzvané dvoufázové ověření zařízení. Uživatel už pro další přihlášení nemusí zadávat e-mail, heslo a PIN. Nyní se přihlásí rychle a jednoduše pouze čtyřmístným PINem.

Všechna zařízení, která k přihlášení do mobilní aplikace uživatel používá, se zobrazí v tabulce. V ní lze jednotlivé položky pouze mazat. Editovat nebo přidávat další mobilní zařízení tady není možné. Položku může odstranit pomocí X na konci řádku a následným potvrzením akce.

Co se po deaktivaci (smazání) mobilního zařízení stane s aplikací v mobilu?

Ve chvíli, kdy uživatel odebere spárované zařízení (deaktivuje jej) ze Správy mobilních zařízení, se stává dané zařízení „nedůvěryhodným“. To znamená, že se do mobilní aplikace uživatel sice může přihlásit, ale už mu nebude stačit jen čtyřmístný PIN. Musí opět, jako při prvním přihlášení, zadat i e-mail a heslo. Tím splní podmínky dvoufázového ověření, v mobilní aplikaci může opět pracovat a do tabulky „Správa mobilních zařízení“ se toto zařízení znovu zaznamená. Tato funkce je užitečná v případě, že váš zaměstnanec vyměnil či ztratil mobil a teď má nový.

Rychlejší schvalování cesťáků

Do detailu cesťáku se dostanete přímo ze záložky Schvalování

V případě, že máte v aplikaci od kolegů požadavky na schválení týkající se cesťáků, můžete se podívat na jejich detail přímo v sekci Schvalování. Tady se vám po kliknutí na název cesťáků otevře detailní rozpis a vy jej můžete snadno zkontrolovat.

Do detailu karetní transakce jsme přidali pole Popis obchodníka

V detailu karetní transakce najdete pole, které obsahuje Původní popis obchodníka. Řešíme tím situace, kdy obchodník jako například PayPal pole využívá pro zaslání identifikačního kódu klientovi. Ten pak tento kód použije pro dokončení své registrace.

 

 

 

1+

Zbavte se papíroo, věnujte se businessoo

Není už ten správný čas začít? Nebo chcete na konci měsíce zase řešit to samé? 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Přečtěte si více

Tisková zpráva FIdoo
Tisková zpráva
Fidoo

Dočasný výpadek Fidoo karet

V důsledku preventivního zásahu britského regulátora finančního trhu Financial Conduct Authority (FCA) vůči společnosti Wirecard Card Solutions Limited, který byl zahájen 26.6.2020 v kontextu insolvence

Číst dále »