Novinky ve Fidoo aplikaci k 20. 8. 2020

Cesťáky máme zase o něco chytřejší! Spustili jsme totiž několik fakt dobrých novinek. Pojďme se na ně podívat.

Potřebujete „zálohu“ na služební cestu? Požádejte o ni rovnou v cesťáku a nechte si ji dobít na svou kartu.

Ano. Opravdu. V rámci žádosti o služební cestu je možné požádat o peníze na cestu a nyní si můžete vybrat, zda je chcete vyplatit v hotovosti, nebo dobít na svou kartu. Osoba schvalující váš cesťák schvaluje i toto dobití a vy nemusíte zadávat sólo žádost o dobití karty.

Používáte ke služebním cestám soukromé vozidlo? Nově máte možnost zadávat a počítat s aktuální cenou paliva.

Do zprávy o služební cestě jsme přidali možnost uvést vlastní cenu paliva a přiložit doklady o tankování. Ve chvíli, kdy tuto cenu uvedete a služebně cestujete vlastním soukromým vozidlem, použijeme namísto ceny z vyhlášky tuto skutečnou cenu paliva. Jak snadné, co říkáte?

Export seznamu cesťáků Jak je libo!

Neustále pracujeme na tom, abychom vám nabídli kompletní možnosti exportů a propojení s vašimi dalšími systémy. Jedním z kroků vedoucích k cíli je nyní možnost vyexportovat si cesťáky do souborů ve formátech pro excel a XML. Postup je velmi jednoduchý. Ať už řešíte své, týmové nebo firemní finance, stačí zobrazit zprávy v sekci Cesťáky a zde uvidíte starou známou ikonku pro export. Na dva kliky vám připravíme balíček souborů obsahující jak excelový report, tak soubor ve formátu XML pro další zpracování vašimi systémy.

1+

Zbavte se papíroo, věnujte se businessoo

Není už ten správný čas začít? Nebo chcete na konci měsíce zase řešit to samé? 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Přečtěte si více

Tisková zpráva FIdoo
Tisková zpráva
Fidoo

Dočasný výpadek Fidoo karet

V důsledku preventivního zásahu britského regulátora finančního trhu Financial Conduct Authority (FCA) vůči společnosti Wirecard Card Solutions Limited, který byl zahájen 26.6.2020 v kontextu insolvence

Číst dále »