Novinky ve Fidoo aplikaci k 2. 4. 2020

Máme pro vás další novinky v naší aplikaci, tentokrát jsme se zaměřili na agendu spojenou s Fidoo kartami. Už zítra se můžete těšit na změny ve webové verzi aplikace a za několik málo dnů vás podrobněji seznámíme s novinkami chystanými v té mobilní. A že je na co se těšit.

Přemísťujeme schvalování žádosti o dobití karty

Nově, pokud váš kolega požádá o dobití Fidoo karty, najdete tento požadavek v sekci Schvalování. Znamená to tedy, že jsme požadavky na schválení dobití karty přesunuli ze sekce Úkoly do sekce Schvalování, takže teď máte všechny požadavky na schválení na jednom místě.

Upravili jsme pravidla pro předání týmové karty

U Fidoo balíčku FREE a SMART jsme změnili nastavení pro předání týmové karty. Nyní, pokud budete předávat týmovou kartu kolegovi, můžete vybírat pouze z uživatelů, kteří nejsou držiteli více než čtyř dalších karet. To znamená, že každý uživatel Fidoo aplikace může být držitelem až pěti Fidoo karet. Kolik z nich bude osobních a kolik týmových, záleží jen na vás.

Stejné pravidlo platí u SMART balíčku pro žádost o novou Fidoo kartu. Uživateli můžete přidělit novou kartu v případě, že celkový počet karet, u kterých je vedený jako držitel karty, nepřesáhne 5 ks.

 

 

1+

Zbavte se papíroo, věnujte se businessoo

Není už ten správný čas začít? Nebo chcete na konci měsíce zase řešit to samé? 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Přečtěte si více

Tisková zpráva FIdoo
Tisková zpráva
Fidoo

Dočasný výpadek Fidoo karet

V důsledku preventivního zásahu britského regulátora finančního trhu Financial Conduct Authority (FCA) vůči společnosti Wirecard Card Solutions Limited, který byl zahájen 26.6.2020 v kontextu insolvence

Číst dále »

Začněte ještě dnes

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.