Novinky ve Fidoo aplikaci k 5. 8. 2020

Naše Fidoo ušlo za poslední měsíce pořádný kus cesty a naučilo se několik nových dovedností. Pojďme se na ně podívat blíže.

Blokované transakce Vám už hlavu nezamotají

Na základě podnětů od vás, našich klientů, jsme narovnali přístup k transakcím a jejich zaúčtování. Ve všech přehledech, výpisech a exportech transakcí nově pracujeme s informacemi nejen o tom, kdy transakce vznikla, ale také kdy byla zaúčtovaná.

Výpisy již jen se zaúčtovanými transakcemi, tak jako v bance
Stejně jako banky, i my ve výpisech zobrazujeme pouze zaúčtované transakce. U každé z nich i nadále najdete datum uskutečnění a datum zaúčtování.

Transakce v exportech dle libosti
Potřebujete exportovat jen zaúčtované transakce? Nebo Vás zajímají i ty blokované? Nastavte si filtr dle potřeb a exportovaný soubor Vám vyrobíme přesně podle tohoto nastavení. Může tak obsahovat všechny stavy a typy transakcí nebo jen některé, které si vyberete.

Filtr ve Fidoo aplikaci

Rozšíření filtrů transakcí o stav zaúčtované a blokované transakce
Potřebujete zobrazit pouze zaúčtované transakce nebo jen ty blokované? Nebo všechny? To všechno filtr ve Fidoo dokáže. A také si můžete transakce řadit dle data zaúčtování nebo data provedení.

Vlastní povinná pole u zadávaných výdajů? Nabídněte si!

Potřebujete ke schválení výdajů zadat konkrétní informace, bez kterých „to prostě nejde“? Máme pro vás dobré zprávy! Přidali jsme tuto funkcionalitu do Fidoo aplikace, kdy si na míru vaší firmě můžete nastavit, které údaje je nutné zadat ještě před tím, než odešlete výdaj ke schválení. Nyní mezi položkami najdete:

  • Nákladové středisko
  • Poznámka
  • Projekt
  • Účtenka

U těch prvních třech můžete uživatelům nabídnout seznam hodnot, ze kterých vybere. V případě účtenky musí uživatel vyfotit nebo nahrát doklad o výdaji, aby jej mohl odeslat ke schválení.
A jak si tyto pole nastavit? Jako Hlavní správce přejděte v levém menu do sekce Nastavení, poté přejděte do části Výdaje a zde už uvidíte volbu Povinná pole.

Náhled na povinná pole v aplikaci Fidoo

Out of office ve Fidoo aplikaci – a hurá na dovolenou!

Chystáte se na dovolenou, ale potřebujete, aby schvalování v aplikaci běželo dál? Nastavte si „Out of Office“ i ve Fidoo aplikaci, budete tak moci nerušeně relaxovat a přitom vše poběží jako po drátkách.

Jak na to? V naší podpoře jsme pro Vás připravili návody, jak zažádat o zástup a jak zástup schválit a používat jej.

Dohodnuté ceny a cenové plány v aplikaci jako na dlani

Potřebujete vědět, jaký cenový plán a ceny jsme si dohodli? Tuto informaci nově najdete přímo ve Fidoo. Stačí přejít do Nastavení, následně do Firmy a poté už uvidíte záložku Přehled balíčků. A tam najdete i ten váš.

Novou kartu objednáte i neověřenému uživateli

Přidáváte do Fidoo nového zaměstnance s předstihem tak, aby měl v den nástupu vše připravené? A víte, že pro ně můžete objednat kartu ještě před tím, než ověříte jejich totožnost? Nově můžete požádat o vydání karty i u takového uživatele, se kterým jste doposud neověřili jeho totožnost. Ověření totožnosti jednoduše provedete třeba spolu s předáním karty. To se hodí, co myslíte?

Zobrazení vyčerpané částky limitu dobíjení na kartě o kus přehledněji
K informacím o platební kartě jsme přidali jednoduchý graf, kde na první pohled vidíte, jakou částku z měsíčního limitu dobíjení už uživatelé karty využili a kolik ještě mají k dispozici.

Zobrazení informací k platební kartě ve Fidoo aplikaci

1+

Zbavte se papíroo, věnujte se businessoo

Není už ten správný čas začít? Nebo chcete na konci měsíce zase řešit to samé? 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Přečtěte si více

Novinky v aplikaci
Jan Vozihnoj

Novinky ve Fidoo aplikaci k 15. 10. 2020

Pro nás ve Fidoo je extrémně důležité, aby byla naše aplikace příjemná a užitečná pro všechny uživatele. Proto jsme se tentokrát zaměřili na účetní agendu,

Číst dále »
Fidoo a zálohy
Novinky v aplikaci
Jan Vozihnoj

Novinky ve Fidoo aplikaci k 11. 9. 2020

Neustále pracujeme na tom, aby bylo Fidoo chytřejší, pohodlnější a všestrannější. Proto přinášíme několik zajímavých novinek z posledních dní. Cestujete do dálných zemí? Zadávejte příjezdy a

Číst dále »

Skoncujte s papírováním ještě dnes

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Využít nabídka pro KCÚ

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Skoncujte s papírováním ještě dnes

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.