Novinky v MOBILNÍ Fidoo aplikaci k 3. 4. 2020

Jak už jsme avizovali, intenzivně se věnujeme i vylepšování mobilní Fidoo aplikace. Tentokrát pro vás máme zásadní novinky týkající se správy Fidoo karet.

Nově najdete v mobilní aplikaci schvalování žádosti o dobití karty

Už ani nemusíte zapínat počítač, dobití karty schválíte díky mobilu rychle a odkudkoliv. Jakmile vás podřízený požádá o dobití Fidoo karty, požadavek se vám zobrazí na obrazovce mobilu jako pushnotifikace a zároveň se propíše do sekce Schvalování. Vedle záložky na schválení výdajů tak najdete i záložku „Dobití karty“. Po jejím rozkliknutí se zobrazí všechny nevyřízené žádosti na dobití karet. Stačí pak zvolit danou žádost a v jejím detailu uvidíte nejen částku, kterou potřebuje kolega dobít, ale také další užitečné informace, týkající se jeho karty. Dobití potvrdíte tlačítkem Schválit a peníze se na kartu ihned propíšou.

Nově můžete měnit v mobilu držitele týmové karty

Ani pro tuto akci už počítač potřebovat nebudete. Zvolíte si týmovou kartu, které jste držitelem. Kliknete na menu (vpravo nahoře označené třemi tečkami) a v rozbalovací nabídce zvolíte kolegu, kterému chcete kartu předat. Potvrdíte výběr a on dostane okamžitě do svého telefonu upozornění na převzetí karty.

Uživatelé balíčku FREE a SMART mohou při předání týmové karty kolegovi vybírat pouze z uživatelů, kteří nejsou držiteli více než čtyř dalších karet. To znamená, že každý uživatel Fidoo aplikace může být držitelem až pěti Fidoo karet. Kolik z nich bude osobních a kolik týmových, záleží jen na vás.

 

 

 

0

Zbavte se papíroo, věnujte se businessoo

Není už ten správný čas začít? Nebo chcete na konci měsíce zase řešit to samé? 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Přečtěte si více

Novinky v aplikaci
Jan Vozihnoj

Novinky ve Fidoo aplikaci k 15. 10. 2020

Pro nás ve Fidoo je extrémně důležité, aby byla naše aplikace příjemná a užitečná pro všechny uživatele. Proto jsme se tentokrát zaměřili na účetní agendu,

Číst dále »
Fidoo a zálohy
Novinky v aplikaci
Jan Vozihnoj

Novinky ve Fidoo aplikaci k 11. 9. 2020

Neustále pracujeme na tom, aby bylo Fidoo chytřejší, pohodlnější a všestrannější. Proto přinášíme několik zajímavých novinek z posledních dní. Cestujete do dálných zemí? Zadávejte příjezdy a

Číst dále »

Skoncujte s papírováním ještě dnes

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Využít nabídka pro KCÚ

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Skoncujte s papírováním ještě dnes

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.