Jak s Fidoo řešit nečekané situace díky koronaviru

Jak Fidoo reaguje na Koronavirus

Situace kolem koronaviru se mění dynamicky nejen v Evropě, ale i u nás v České republice. Proto přinášíme informace, jak je zajištěn provoz Fidoo a zároveň užitečné tipy, jak vyřešit nenadálé situace, se kterými se může vaše firma setkat.

Jak to nyní s Fidoo funguje

  1. Aplikace a všechny její funkce jsou neustále v provozu a není třeba obávat se o výpadek systému v důsledku home officů či karantén.
  2. Stále jsme vám k dispozici, i když ne nutně osobně. V rámci preventivních opatření jsme připraveni se s vámi spojit jak po telefonu, tak skrze videohovor přes aplikaci Microsoft Teams (tuto aplikaci nemusíte mít nainstalovanou, video schůzka probíhá ve vašem internetovém prohlížeči).
  3. Provozní operativu řešíme, jako by se nic nedělo. Naše systémy a týmy umí fungovat z kanceláře, ale i z home officů.
  4. Smlouvy a dokumenty podepisujeme i elektronicky, tudíž umíme vše připravit a zprovoznit i vzdáleně.

Jaké situace může vaše firma řešit

Osobní předávání hotovosti

Finance můžete dostat ke svému zaměstnanci nabitím na jeho Fidoo kartu. Zaměstnanec má prostředky na své kartě během několika minut a může s nimi začít okamžitě disponovat.

Peníze pro zaměstnance na služebních cestách

Naprosto stejná situace – jakmile váš zaměstnanec vlastní Fidoo kartu, můžete mu prostředky dobít na dálku. To platí i pro zaměstnance, kteří aktuálně nejsou jen České republice, ale pohybují se kdekoli po světě.

Platby z domova

Fidoo kartou můžete platit z home officu za všechny výdaje tak, jak jste zvyklí. Ať už jde o drobné výdaje, poštovní dobírku či dobíjení Skliku.

Doobjednání Fidoo karet pro svůj tým

Fidoo karty můžete objednávat standardně skrze webovou aplikaci. Stejně tak můžete kontaktovat svého obchodníka nebo naše specialisty péče o klienty na +420 290 290 290 nebo na info@fidoo.com, kteří jsou vám v případě potřeby k dispozici.

1+

Zbavte se papíroo, věnujte se businessoo

Není už ten správný čas začít? Nebo chcete na konci měsíce zase řešit to samé? 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Přečtěte si více

Tisková zpráva FIdoo
Tisková zpráva
Fidoo

Dočasný výpadek Fidoo karet

V důsledku preventivního zásahu britského regulátora finančního trhu Financial Conduct Authority (FCA) vůči společnosti Wirecard Card Solutions Limited, který byl zahájen 26.6.2020 v kontextu insolvence

Číst dále »

Skoncujte s papírováním ještě dnes

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.