AWA nyní umí poslat zálohy na mzdy 450 zaměstnancům do 2 minut

Vyplácení záloh na dálku

Personální agentury zprostředkovávají pracovní sílu ostatním firmám. V mnoha případech vyplácejí svým zaměstnancům pravidelně zálohy na mzdy. Jak to v praxi funguje? Pověřená osoba předává v obálkách pracujícím hotovost za dané období. Při velkém množství pracovníků, který je pro personálky naprosto obvyklým jevem, tak představuje tento zdlouhavý proces zátěž v podobě časové náročnosti, nutného vybírání velkého objemu hotovosti a s tím spojeného rizika odcizení či ztráty během distribuce. Jak zvládla společnost AWA udělat tento proces efektivnější, a ještě u toho šetří náklady?

Alliance of Work Agency SE neboli AWA představuje typ personální agentury, která poskytuje pracovníky svým obchodním partnerům. Celá řada jejich zaměstnanců navíc pochází ze zahraničí. Uchazečům o práci nabízejí nejen možnost práce samotné, ale také ubytování, dopravu, vyřízení potřebné legislativy apod.

Zájemci o práci přijíždějí do ČR a prakticky obratem (po odpracování několika dnů) potřebují peníze na živobytí. AWA jim je pravidelně vyplácí ve zmíněných zálohách na mzdy, většinou v týdenním intervalu. V minulosti je však doručovala v hotovosti. Představte si, jak náročné muselo být distribuovat zálohy zaměstnancům, kteří pracovali po celé ČR v různých podnicích.

To se však změnilo. V současné době již déle, než rok AWA používá vlastní předplacené platební karty, přes které zálohy na mzdy zaměstnancům pravidelně doručuje. Hotovosti dala firma vale, a tak už nikdo nemusí jezdit s obálkami křížem krážem po celé ČR. Nyní jednoduše rozdají karty všem zaměstnancům (i těm nově příchozím), kteří je používají dle jejich potřeby. Mohou s nimi platit napřímo přes platební portály online i offline anebo vybírat hotovost z bankomatu. Firma AWA je schopná zaslat zálohy na mzdy na dálku do dvou minut (upřímně spíš pár sekund) na pár kliků, klidně 450 zaměstnancům najednou. Zcela flexibilně online. I když se zaměstnanec vzdálí do jiného státu, výplata mu i tak pravidelně přijde na kartu.

Řešíte ve své personální agentuře něco podobného nebo nejste personálka, ale zálohy na mzdy jsou vaším denním chlebem? Vlastní předplacené karty propojené s aplikací pro vás v tomto případě představují krok, který posune váš byznys v digitalizaci firemních financí a ušetří čas i náklady.

To chci do své firmy

+1

Zbavte se papíroo, věnujte se businessoo

Není už ten správný čas začít? Nebo chcete na konci měsíce zase řešit to samé? 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Přečtěte si více

Skoncujte s papírováním ještě dnes

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Chci Cashbot i Fidoo

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Našli jste vše, co jste hledali?

Jestli máte minutku, rádi bychom znali Váš názor na obsah našich webových stránek.

Ale no tak... Řekli jsme přeci bez papírů.

Raději si tuto stránku uložte mezi oblíbené, ať se k ní můžete kdykoli vrátit.

Zdigitalizovat i firemní finance

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.

Méně stresoo pro účetní

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme nejpozději do 1 pracovního dne.